Kolekcja 2022 - obrazy ręcznie malowane abstrakcja Flower Vibe

Jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić się z Wami tym obrazami!

Są to ręcznie malowane obrazy przedstawiające góry, kwiaty, drzewa czyli to czym natura zachwyca od wieków. Jest on częścią mojej serii "Góry i kwiaty", nad którą pracuję od zeszłego roku. Uwielbiam te obrazy, ponieważ są tak uspokajające - umieszczają mnie w miejscu, w którym czuję, że to jest właśnie odpowiednia przestrzeń i czas.

Kiedy myślisz o obrazach, co jest pierwszą rzeczą, która przychodzi ci do głowy?

Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie wyobrażasz sobie coś abstrakcyjnego. A może krajobraz - może ocean, pole kwiatów lub nawet abstrakcyjny krajobraz miasta. Ale co powiesz na coś mniej... konwencjonalnego?

Dlatego kolejne obrazy będę nieco inne. Nie chcę zdradzać szczegółów ale mogę zapewnić, że będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Wiemy, że każdy ma inne upodobania artystyczne, dlatego zadbam o to, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Piękno ręcznie malowanych obrazów polega na tym, że można je powiesić w dowolnym miejscu w domu lub biurze - na ścianach, a nawet na suficie! Nie ma teraz żadnych zasad, jeśli chodzi o dekorowanie przestrzeni pięknymi dziełami sztuki od Manteleo Creative Studio.

Więc zatrzymaj się dziś i kup jeden z ręcznie malowanych abstrakcyjnych obrazów od manteleocreativestudio@gmail.com